Kuruluşumuz

Firmamız ilk olarak 2000 yılında Helper AŞ olarak kurulmuştur. Daha sonra sadece Bilgi ve Belge Yönetim Sistemleri ve Teknolojileri Ar-Ge çalışmaları yürütmek adına 2017 yılında Lihura olarak yeniden yapılandırılmıştır.

 

Faaliyet Alanlarımız

Bilgi Merkezlerinin yürüttüğü tüm faaliyetler çerçevesinde; bilgisayar yazılım ve donanımları sağlayan, elektrik ve elektronik sistemler tasarlayan, bilgi yöneticilerinin ürettiği bilgiyi işleyen, görünür hale getiren ve kullanıcılara sunan, basılı ve elektronik yayın sağlayan, mesleki literatüre katkı sağlayan bir LTD şirketidir.

 

Vizyonumuz

Kamu ya da Özel fark etmeksizin, her türlü Bilgi Merkezlerinin, temel ihtiyacı olan Bilgi ve Belge Yönetim sistemlerini, en güncel teknoloji imkanlarını kullanarak, en üst düzeyde Bilgi ve Belge Güvenliğini sağlayarak, her branşın konu uzmanı ile fikir alışverişinde bulunarak, Bilgi Yöneticileri ve Kullanıcılarının hayatını kolaylaştırarak, ülkemizde ve dünyada Bilgi ve Belge Yönetim Sistemlerini tasarlayarak sayılı firmalar arasında yer almaktır.

 

Misyonumuz

Yenilikçi uygulamalar ile Mesleğin değerini arttırmak, ihtiyaçlarını karşılayıp eksikliklerini gidermek; ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan Kullanıcı odaklı çözümleri, şirket değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda, kaynakları en etkin bir şekilde kullanarak hizmete sunmaktır.